Нова пересувна екологічна лабораторія у Львові

КП "Адміністративно-технічне управління" матиме нову пересувну екологічну лабораторію для контролю за забрудненням довкілля. Уже укладено договір, за яким виготовленням лабораторії займається ЗАТ "Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування" (м. Київ), яке виграло тендер.

На глобальне потепління впливає Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище впливає на глобальне потепління.

Ми закликаємо місцеву владу створити відповідну робочу групу, яка займатиметься визначенням кола заходів, необхідних, аби зменшити в області негативний вплив на навколишнє середовище", - повідомив сьогодні, 16 жовтня, під час круглого столу "Зміна клімату на місцевому рівні загрози: розвитку регіону та необхідні дії місцевої влади" один з координаторів, представник Робочої групи неурядових екологічних організацій України з питань зміни клімату Тимур Бедерінчек.

Самба отримала статус культурного надбання Бразилії

Самба отримала статус культурного надбання Бразилії, повідомив Інститут національної історичної спадщини країни.

"Була проведена величезна дослідницька робота, написані цілі книги й дисертації", - сказав журналістам президент інституту Луїс ді Алмейда, передає РІА "Новости".

За його словами, мова йде про офіційне визнання трьох різновидів ритмів і танцю, що став справжньою "звуковою доріжкою" всесвітньо відомого карнавалу в Ріо-де-Жанейро.

На Закарпатті екологічно-небезпечні об’єкти не зазнали руйнацій

На виконання окремого доручення Мінприроди України Державною екологічною інспекцією розроблено та погоджено з Закарпатською облдержадміністрацією План заходів з упередження та недопущення надзвичайних ситуацій, яким передбачено заходи державного екологічного контролю за екологічно-небезпечними об’єктами, суб’єктами лісогосподарювання, спостереження за якістю поверхневих вод області, тощо.

Парки на долоні

Стільки парків у нас в Україні. Але як вони виглядають? Порівняймо наші чуда природи з турецькими.

  • Парк в Аланьї (Туреччина)
  • Парк Кіото у місті Києві
  • Парк Перемоги у місті Києві
  • Парк Залізні води у місті Львові

Сьогодні спостерігають за птахами

Мільйони мігруючих птахів незабаром полишатимуть Європу, відлітаючи до своїх місць зимівлі. Українське товариство охорони птахів запрошує Вас скористатися нагодою 4 і 5 жовтня, щоб відкрити для себе всю силу та красу птахів у природі.

У 24 країнах Європи національні партнери BirdLife International запрошують усіх вийти на спостереження за птахами та дізнатися більше про захоплююче життя різних видів.

Танець

Танець – вид мистецтв, в якому художній образ створюється пластичними та ритмічними рухами людського тіла; виконання таких рухів; музичний твір до таких рухів.

Танцювати – виконувати танець.

Синоніми до слова «танцювати» - гарцювати, гопцювати, гопкати, гопати, скакати, стрибати, гацати (підстрибуючи), чесати, кресати, садити, шкварити, витинати, утинати, тяти, віддирати, витанцьовувати, викаблучувати (б’ючи підборами), вибивати (притупуючи), протанцьовувати.

Забруднення повітря автотранспортом

Серед усіх транспортних засобів автотранспорт і надалі залишається основним джерелом забруднення атмосферного повітря і тому йому вдається порушувати екологічну рівновагу. Для транспортних засобів використовують пальне з різних видів нафтопродуктів і мастил, які у складі відпрацьованих газів дизельних та бензинових двигунів внутрішнього згорання забруднюють фактично всі об’єкти довкілля. Автомобільний транспорт є джерелом небезпечних хімічних забруднень атмосферного повітря, водоймищ, річок, сільського господарства, а також шуму та вібрації.

Небезпека та наслідки побутових відходів

Аналіз твердих побутових відходів вказує, що основна їх маса іде на частку органічних компонентів (до 80%). Відходи їжі приваблюють птахів, тварин, гризунів, комах, тіла яких є джерелом розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів.

Рослини рятують грунт

Ґрунт є важливою ланкою біосфери. Внесені добрива зазнають перетворень самі й впливають на властивості ґрунту: змінюють його реакцію середовища і здатність вбирати, ступінь мінералізації, життєдіяльність ґрунтової мікрофлори тощо. Надмірне застосування будь-яких добрив порушує баланс поживних речовин у ґрунті, що зумовлює зміни умов живлення рослин і зниження їхньої продуктивності. Підкислення або підлуження ґрунту добривами змінює рухливість мікроелементів.

Умовні позначення на упаковці товарів

Умовні позначення, які інформують споживача про даний товар, як правильно з ним поводитись.

Чудопарк колись і нині чудосад

Як добре, що ми живемо не у Парижі. І будьте певні я не жартую. Це місто, наповнене романтикою і теплими почуттями, має найменшу спадщину садів і громадських парків. Щоб туристична столиця перестала „дихати” бетоном, каменем ,  вартує у 5 разів збільшити площу садів, скверів та парків загального користування, в 70 разів – площу садів для дітей.

Зазернімо у зелений вир.

Ботанічний сад, що розташований на вул..Черемшини, переносить нас в екзотичні краї, навіть кавове дерево, фініки, пальму з бананами можемо там розгледіти.

Міжнародна конференція

5 Міжнародна конференція «Співпраця для вирішення проблеми відходів» відбудеться 2-3 квітня 2012 р. у Харкові.

Організатори: Незалежне агентство екологічної інформації «ЭкоИнформ», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та ООО «Экологический Альянс».

Тематика конференції:

Конкурси упаковок

Журі конкурсів:

До складу журі входять відомі художники та дизайнери України, вчені та представники пакувальної галузі України.

Голова журі - Валерій Кривошей, Президент Клубу пакувальників України, головний редактор журналу «Упаковка»

Умови конкурсів

Меламін - не на користь

На запити засобів масової інформації щодо вмісту меламіну в молоці та дитячому харчуванні ( виробництва КНР ) та його шкідливого впливу на здоров‘я Відділ безпеки харчових продуктів та державних програм СЕС України інформує:

Згідно з даними Реєстру висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи молоко сухе та дитяче харчування виробництва КНР, навколо яких триває скандал, на державну санітарно-епідеміологічну експертизу не надходили, та відповідно не ввозилися до України офіційно дозволеним шляхом.

В Гвінейську республіку зі щепленням

Як повідомляє посольство України в Гвінейській Республіці, у центральному шпиталі м.Ндзерекоре (адміністративний центр регіону Лісова Гвінея) зареєстровано спалах захворювання на жовту лихоманку. Станом на 29 вересня ц.р. відомо про 11 випадків захворювання на цю особливо небезпечну тропічну інфекцію.

Об'єднати вміст
© 2013 EcoProblem